Witaj!

To przyjemność gościć Cię na mojej stronie. Mam nadzieję, że zatrzymasz się tu na dłuższą chwilę, a koncepcja wspólnej podróży doda Ci odwagi.

Tak, jak Ty, jestem twórcą. Tworzę opowieści, odkąd skończyłam cztery lata. Kreatywność napędzała mnie do działania i pomagała się rozwijać. Od chwili, kiedy w wieku jedenastu lat wysłałam autorskie bajki do wydawnictwa, wiedziałam, że chcę pisać. 

Za mną różne odcinki drogi: idee o natchnionych uniesieniach, wizje podboju rynku najlepszą powieścią na świecie i pisarskie bloki. Na każdym etapie przybierały odmienne formy oraz natężenie. Czasem nie potrafiłam nawet nazwać się pisarzem. Nie raz mówiłam, że pisać nie umiem i że nie ma to najmniejszego sensu. 

Bałam się pustej kartki, braku pomysłów i nieskładnych zdań. Wstrzymywałam oddech, by móc pisać. Wątpiłam w siebie, a nawet czułam jak oszust. 

 

zdjęcie autorki, narysowane

Dziś się do tego wszystkiego uśmiecham. Wprawiona już ze mnie podróżniczka. Pisanie zainspirowało mnie do studiowania procesów umysłu. Chciałam rozumieć ludzi. Prawie cztery lata spędziłam więc na nauce karuny, czyli psychologii kontemplatywnej. Zrozumiałam siebie o wiele bardziej niż się spodziewałam, a ponadto zyskałam narzędzia do pracy z wyzwaniami. 

Dodatkowo wykształciłam się jako life coach, ponieważ chciałam wspierać. Dzięki temu rozumiem jeszcze lepiej mechanizmy, których doświadczamy i potrafię opracowywać strategie radzenia sobie z nimi.

Ukończyłam:

Podoba mi się koncepcja Julii Cameron: artysta może być szczęśliwy i może tworzyć  z radością. Dlatego też lubię zamieniać przeszkody, na które trafiamy, w trampolinę.

Prowadziłam:

sesje indywidualne

grupy mówienia z serca

sesje medytacji

krąg kobiet

Innymi słowy… 

Pracuję z artystami, którzy rozwijają się w swojej sztuce, ale też rozwijają poprzez nią samych siebie.
Sesje indywidualne, zajęcia grupowe czy warsztaty prowadzę w podejściu mindfulness. Zapraszam do ćwiczeń z obrazem, metaforą czy inną formą ekspresji. Poprzez psychologię kontemplatywną  wzmacniam formę pracy wglądami, medytacją i kontaktem z sobą.

Pomagam sięgać po taki sukces, o jakim marzysz. I wspieram w połączeniu życia codziennego z tworzeniem, by ten proces był pełną radości przygodą.

Pogłębiam wiedzę, sięgam po różne rozwiązania i podejścia w ujęciu humanistycznym. Superwizuję się, biorę udział w szkoleniach Izby Coachingu i warsztatach pisania.

Specjalizuję się w procesie twórczym.

Z pozdrowieniami z pasjonującej podróży,

Magdalena Krok

Coach procesu twórczego

P.S. Skarby z mojej podróży:

nieoczywiska

nieOCZYwista antologia

To w tej antologii debiutowałam. Dwunastu pisarzy prezentuje w tym zbiorze odmienne wizje kobiety. Różne gatunki, narracje i klimat. Do tego jest to projekt międzynarodowy. Przyjemność tworzenia przekłada się na frajdę czytania. Kliknij w okładkę, by dowiedzieć się więcej.

Podziel się z innymi