/*! elementor - v3.23.0 - 15-07-2024 */ .elementor-widget-text-editor.elementor-drop-cap-view-stacked .elementor-drop-cap{background-color:#69727d;color:#fff}.elementor-widget-text-editor.elementor-drop-cap-view-framed .elementor-drop-cap{color:#69727d;border:3px solid;background-color:transparent}.elementor-widget-text-editor:not(.elementor-drop-cap-view-default) .elementor-drop-cap{margin-top:8px}.elementor-widget-text-editor:not(.elementor-drop-cap-view-default) .elementor-drop-cap-letter{width:1em;height:1em}.elementor-widget-text-editor .elementor-drop-cap{float:left;text-align:center;line-height:1;font-size:50px}.elementor-widget-text-editor .elementor-drop-cap-letter{display:inline-block}

Cześć, Autorze!

Brakowało Ci mnie? Pomyślałam, że mogło troszkę brakować, więc już daję znać: wszystko u mnie dobrze. Jak to w wakacje, były rozjazdy, wyjazdy, rozluźnienie. Jednocześnie dopinałam część projektów, a inne w końcu przekładałam do worka: “w trakcie”.

Niebawem będę się nimi dzielić i chwalić.


To szczególna dla mnie jesień, ponieważ idą zmiany.


Dawno temu złożyłam sobie obietnicę, że zaprowadzę w moim życiu harmonię.


Wiedziałam już, o co mi chodzi i w czym czuję się dobra, więc naturalnym stało się podążanie za wnioskami. Plan się dopełnia od jakiegoś czasu, ale w tym roku zmiana jest wyrazista i staram się bardzo przechodzić przez nią jak najbardziej świadomie.


Piszę Ci o tym dlatego, że tak wiele wspominam o konsekwencji, o budowaniu i nie chcę, żeby teraz zdawało Ci się, że to wszystko bzdura.


Nie śpię. Działam.


Znaczy sypiam dobrze, ale konsekwentnie spełniam moje marzenia.


Niebawem będę miała znów czas na dłuższe posty, a tymczasem

Ślę Ci dużo serdeczności!
Spełnienia, Autorze!

m

Podziel się z innymi

Nie ma jeszcze komentarzy

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *